Kompletní
svatební
servis
Dokonalý design prostoru
Catering
Barmani
Hotely
Foto & Video
Hudba
Moderování
Tlumočení
Stylista
Ideální make-up
Grafické návrhy pozvánek
Svatební květiny
Svatební prstýnky
Svatební účesy
Hostesky
Květinová výzdoba
Svatební dorty
Limuzíny

Královská svatební výstava v OC Futurum Hradec KrálovéJiž druhým rokem bude patřit únor v OC Futurum Hradec Králové zamilovaným, kteří plánují svůj velký den.


Nastávající nevěsty se mohou nejdříve inspirovat na Královské výstavě svatebních šatů, která ozdobí prostor druhého patra proti vchodu z nového parkingu. Začíná symbolicky na svatého Valentýna v pátek 14. února a potrvá do pátku 28. února. Po celý týden se tak mohou návštěvníci přijít podívat na aktuální svatební trendy, kde naleznou například ukázku svatebních šatů a obleků z místních salonů, autorské svatební modely od návrhářky Jitky Šedové, dále svatební doplňky, svatební tabuli, květinový design a mnoho dalších zajímavostí. „Nejedná se však pouze o výstavu, k dispozici tu navíc bude každý den od 18,00 hodin svatební koordinátorka Sabina Kvak, která poskytne zdarma zájemcům konzultaci,“ uvedla Lucie Mikšovská z obchodního centra.


http://sabinakvak.cz/
>
http://www.uhk.cz/cs-cz/Stranky/person.aspx?login=prasive1 

Více než 30 vystavovatelů se pak v sobotu 22. února od 9,00 do 19,00 hodin představí na Královském svatebním veletrhu. Svatební salony  , květiny, gastronomie, dezerty a dorty, účesy, líčení, ideální místa pro obřad a hostinu, svatební fotograf, oznámení či svatby v zahraničí, to je jen malý výčet z nabídky vystavovatelů pro budoucí svatebčany. 
Návštěvníci se mohou těšit na tradiční program svatebních veletrhů, jako je módní přehlídka svatebních šatů, proměna nevěst live, barmanská show, prezentace aktuálních trendů oblečení, svatebního líčení, gastronomie, hudebního doprovodu nebo cukrářských trendů. Na letošním veletrhu se však seznámí i s tím, jak zorganizovat svatbu s dětmi či jak řešit replicas relojes předsvatební nervozitu - jak předejít hádkám a hledat společná řešení. A nebude chybět bohatá tombola! „Samozřejmě nezapomnělo se ani na program pro malé návštěvníky, přichystán pro ně bude velký hrací koutek od Tonga,“ dodala Sabina Kvak.cosplay shopSabina Kvak / mobil: 420 777 440 553 / email: info { @ } sabinakvak.cz