Kompletní
svatební
servis
Dokonalý design prostoru
Catering
Barmani
Hotely
Foto & Video
Hudba
Moderování
Tlumočení
Stylista
Ideální make-up
Grafické návrhy pozvánek
Svatební květiny
Svatební prstýnky
Svatební účesy
Hostesky
Květinová výzdoba
Svatební dorty
Limuzíny

RISTORANTE - APPARTAMENTO HOTEL CARTELLONE


První Mediterrané restaurant v tomto kraji umístěn v samém srdci Pardubic, v příjemném prostředí zelené zahrady ve stínu stoletých stromů Vás překvapí prostornou grill zahradou s kapacitou 72míst a promenádou (80 míst) a stylovými altánky.


   


Rodinnou atmosféru a příjemné prostředí podtrhne dětské hřiště a v chladném období dětský koutek umístěný v zadní části restaurace. Pokud k nám zavítáte jistě Vás osloví zrekonstruované vnitřní prostory vily ze 40-tých let. Záměrem byla možnost otevření či spojení všech vnitřích prostor, což umožňuje pořádání a realizaci jedinečných svateb, akcí a rautů. K Vašim oslavám, či k oslavám Vašich blízkých Vás bude lákat nabídka z otevřeného grilu z menu masových-steakových a rybích specialit, kde se snoubí tradiční kuchyni s moderní gastronomií.


 

Klientela této restaurace si velmi oblíbila možnost sledování přípravy grilovaných steaků, mořských specialit a darů moře přímo před jejich očima na venkovním otevřeném grilu.


 

Příjemným doplňkem je nejen privátní parkoviště, ale také možnost ubytovat se v prostorách stylového penzionu.orologi replica


 

U pokrmů v menu, připravovaných dle originálních receptur, kde si převážnou část surovin přivážejí z krajin jejich původu si zakládají nejen na kvalitě a čerstvosti surovin, z kterých jsou dané pokrmy připravovány, ale také dodržují při jejich výrobě tradice i zvyky.スーパーコピー 時計


repliche rolex


 


 

V této restauraci máte jedinečnou možnost ochutnat nabídku domácích čerstvých těstovin, které si zde sami vyrábějí.


 

Na své si také přijdou milovníci italských a francouzských dezertů, které si vychutnají s lahodnou sicilskou kávou Moak.


 

Při prohlídce vnitřních prostor nemůžete minout exkluzivní nabídku zastoupenou firmou Moet Chandon Sklenku ročníkových champagne si vychutnáte ať již při kouzelné snídani v naší zahradě či při chladném večeru u hřejicího krbu.


 

Je nám potěšením Vám oznámit, že tato restaurace je další „pevností“ krále koňaků Louis XIII.de Rémy Martin, který je znalci často přezdívám „král koňaků“.


 


Sabina Kvak / mobil: 420 777 440 553 / email: info { @ } sabinakvak.cz