Kompletní
svatební
servis
Dokonalý design prostoru
Catering
Barmani
Hotely
Foto & Video
Hudba
Moderování
Tlumočení
Stylista
Ideální make-up
Grafické návrhy pozvánek
Svatební květiny
Svatební prstýnky
Svatební účesy
Hostesky
Květinová výzdoba
Svatební dorty
Limuzíny

Hana Bednářová PHOTOGRAPHY

Výborná fotografka ... Báječný člověk ... Moje srdeční záležitost ...

Něco málo o HAnčitě ... použiji její slova, jelikož lépe bych to nenapsala :-) 


 


ABOUT ME
Nejdříve o sobě prozradím to, že se ráda nadchnu do všeho krásného, co kolem mě i jen proletí, jsem blázen do každé nové věci, která mě chytne a jen tak lehce nepustí.


rolex replica

Miluji vítr ve vlasech a tekoucí vodu mezi prsty. Miluji nečekané příležitosti. Ke štěstí mi stačí málo, klidně i štěstí na tvářích jiných lidí. A proto jsem se rozhodla o tento pocit štěstí podělit i s ostatními.


Fotografování je pro mne výzvou, je to můj životní styl. Chci, aby jste při prohlížení fotografií ode mne měli úsměv na tváři,


aby jste plakali, aby jste cítili lásku a spokojenost. Udělám s radostí vše, aby Vaše krásná vzpomínka byla zachycena.
 Weddings
Příběh Vašeho svatebního dne budu vyprávět osobitým stylem, s lehkostí a elegancí.


Vidím ve svatbách něco víc než jen povinnost mít pro Vás dokonalé záběry, hledám příležitosti, jak zachytit nezapomenutelné momentky Vašeho svatebního dne.


Nechávám věci se přirozeně dít, fotky by měly mluvit samy za sebe, žádné zbytečné pózování, uvolněný styl.replicas rolexJejich cílem je, abyste i po letech, při pohledu do těchto fotografií, prožili svůj svatební příběh znova a připomněli si všechny ty kouzelné emoce, vůně a pocity.


  


Babies
Fotografování novorozenců patří replicas relojes mezi nejkrásnější okamžiky pro celou rodinu i pro mě. Focení novorozenců může být velmi obtížné, ale tyto dny by měly být zachyceny. Protože fotografie dokáží vyvolat úžasné vzpomínky. A protože úžasné budou i chvíle, kdy si je budete prohlížet společně s těmi, kteří mezitím povyrostou...


  


KDY FOTOGRAFOVAT?


Nejlepší čas mě kontaktovat, je před narozením Vašeho dítěte. Poznamenám si Váš termín porodu. Jakmile se Vaše miminko narodí, replicas de relojes v průběhu prvního týdne je nejlepší doba k naplánování fotografování. Nejkrásnější fotografie jsou do 2 týdnů od narození.


 


 


Těším se na setkání s Vámi !


 


Hana Bednářová


  replica uhren

Sabina Kvak / mobil: 420 777 440 553 / email: info { @ } sabinakvak.cz