Kompletní
svatební
servis
Dokonalý design prostoru
Catering
Barmani
Hotely
Foto & Video
Hudba
Moderování
Tlumočení
Stylista
Ideální make-up
Grafické návrhy pozvánek
Svatební květiny
Svatební prstýnky
Svatební účesy
Hostesky
Květinová výzdoba
Svatební dorty
Limuzíny
TOP 50 písní pro první svatební tanec

TOP 50 písní pro první svatební tanec

Hledáte (a href=``https://www.replicahorloges.to/`` title=``replica horloges`` )replica horloges(/a)
inspiraci (a href=``https://www.vipwatches.io/`` title=``replica watches``)replica watches(/a) na píseň pro Váš první svatební tanec? Zvolte jednu píseň z našeho seznamu a zaručujeme Vám, že ani jedno oko nezůstane suché! V dnešním článku se také dozvíte, jaký první tanec vybrat, abyste na parketu všechny oslnili.

Celý článek ›
TOP 10 svatebních barev na rok 2016

TOP 10 svatebních barev na rok 2016

(a href=``https://www.watchesreplicauk.to`` title=``replica watches ``)replica watches (/a)
Pantone (a href=``https://www.fakerolexuk.to/`` title=``replica rolex``)replica rolex(/a) (a href=``https://www.replicawatchesuks.com/cartier-replica-uk/`` title=``cartier replica``)cartier replica(/a) právě vydala 10 barev na rok 2016 před několika dny. Jako jedna z nejdůležitějších událostí v našem životě , naše svatba si jistě zaslouží pozornost , zejména svatební koncept a barva. `` Barvy v této sezóně budou takové , abychom se cítili šťastnější `` , řekl Leatrice Eiseman , výkonný ředitel Pantone Color Institute . Letos na jaře uvidíme nějaké dechberoucí svatební barevné nápady s těmito barvami . Podívejte se na následující trendy svatební barevné palety na rok 2016.

Celý článek ›
DIY - Srdce na provázku

DIY - Srdce na provázku

Dnes to bude girlanada ze srdíček, která je velice snadná a rychlá na výrobu. Srdíčka jsou velice efektivní dekorací, mohou být zavěšená nebo položená na stolech a kdekoliv jinde. Jako materiál se dá použít téměř cokoliv, já osobně jsem níže použila stránky starých map, dále navrhuji stránky starých not, barevné papíry z časopisů, atd. Pohrajte si s různými velikostmi výsledných srdíček... čtěte dál ....

Celý článek ›
Prskavky nejen na vánoce !

Prskavky nejen na vánoce !

Pamatujete si, jak se vám rozzářily (a href=``https://www.watchesreplicauk.to`` title=``fake watches``)fake watches(/a) očička, když rodiče o Vánocích zapálili prskavky? Za tu atmosféru stál i propálený koberec a trochu toho kouře. Nemusíte se však bát. Dnešní (a href=``https://www.replicaswiss.is/`` title=``replica watches`` )replica watches(/a) prskavky produkují velmi malé množství kouře a dokonce vydrží hořet až čtyři minuty. Dokonce jsou k dostání jak prskavky tvarované, tak prskavky dlouhé. Prskavky byly vždy symbolem slavnostních a nezapomenutelných dnů. Silvestr, Štědrý den, narozeniny a váš den, se díky nim stane taktéž nezapomenutelným! Můžete je použít do skleněných láhví na stůl, nebo jako dekoraci do koláčků. Přátelé Vám s nimi mohou po obřadu svítit na cestu místo obvyklého házení rýže, a pro fotografa to bude skvělá příležitost nafotit ty nejoriginálnější fotky do vašeho alba. Prskavky na fotkách udělají speciální efekty, se kterými si užijete tu pravou zábavu. Připravili jsme pro vás pár tipů, jak prskavky využít nejen s nezadržitelně blížícími se Vánocemi, ale právě i na vaší svatbě!

Celý článek ›
DIY - taštička na dárek

DIY - taštička na dárek

Plánujete (a href=``https://www.replicauhren.io/`` title=``uhren replica``)uhren replica(/a) dát (a href=``https://www.orologireplica.io/prodotto-categoria/cartier/`` title=``cartier replica``)cartier replica(/a) svatebním hostům dárečky? Nějakou vzpomínku na Váš den? Dnes si ukážeme jak vytvořit krásné dárkové tašky různých velikostí a designu. Jelikož všichni víme, že jde o sortiment, který je na pultech našich obchodů předražený, pojďme se pustit do snadné výroby našich papírových tašek.

Celý článek ›
Svatební etiketa oblékání

Svatební etiketa oblékání

Svatba je společenská záležitost. Obřad dokonce formální, a tak pokud nemáte historickou svatbu v kostýmech, mělo by i vaše oblečení a chování v něm být na stejné výši. Možná se tento (a href=``https://www.uhrenreplica.is/`` title=``uhren replica``)uhren replica(/a) moment už nikdy nebude opakovat. Povzneste tedy tento den na vyšší úroveň se vším všudy. Nevěsta bude ve svatebních šatech a ženich v obleku.

Celý článek ›
Svatební šaty 28 krát jinak

Svatební šaty 28 krát jinak

Ke svatebním tradicím neodmyslitelně patří i nevěsta v dlouhých bílých šatech doplněných vlečkou a závojem. Nicméně vždy tomu tak nebylo. Například antické nevěsty zůstávaly věrné světlým tónům, zatímco ve středověku, kdy byla svatba spíše politickou záležitostí než romantickou, si ženy oblékaly šaty jasných barev. Bílá přišla na řadu až ve viktoriánském období, kdy se anglická královna Viktorie vzepřela zašlým zvykům a vybrala si sněhobílé šaty s krajkou. Od té doby svatebním šatům dominuje právě bílá barva a někteří lidé dokonce věří tomu, že jiná barva nosí smůlu. Přestože bílá stále představuje jakousi stálici, spousta nevěst říká své ano v nekonvenčních šatech. Koneckonců sto lidí, sto chutí – některé ženy mohou mít pocit, že tradiční šaty tak zcela nevystihují jejich pravé já.

Celý článek ›
Malované makronky

Malované makronky

Vše jde dopředu, vše se mění ve všem je vidět posun a proud módy. I makronky jsou momentálně v módě takové ty ``vytuněné`` malované. (a href=``https://www.replicauhren.io/produkt-kategorie/schweiz/rolex/`` title=``rolex replica``)rolex replica(/a) Nádherné. Přiznám se, že ten kdo si dá tu práci s takovou nádherou, před takovým šikulou smekám !!! Ale ani tak neodolám :-)

Celý článek ›
Svatba na horách

Svatba na horách

Máte rádi sníh, zábavu a chcete si svatbu doslova užít? Tak proč se nevzít třeba na horách? Obřad si můžete naplánovat v horské (a href=``https://www.replicaswiss.is/watches-category/omega/`` title=``omega replica``)omega replica(/a) chatě a jestli jste vášniví lyžaři, tak klidně rovnou na sjezdovce. Se svými hosty si starost určitě dělat nemusíte. Na horách si najde každý to své.

Celý článek ›
Sněhové pusinky

Sněhové pusinky

Malinkaté, barevné, rozplývající se na jazyku neuvěřitelnou rychlostí. Určitě u vás také rychle zmiznou, jak jsou dobré! Navíc (a href=``https://www.itorologivip.it/categoria-prodotto/breitling/`` title=``breitling replica`` )breitling replica(/a) stačí vybrat barvy vaší svatby, obarvit potravinářským barvivem, zabalit do úhledné krabičky a dáreček pro vaše svatební hosty je rázem na světě.

Celý článek ›
Krabička nejen na mandle

Krabička nejen na mandle

Drobné krabičky mohou být plněné svatebními mandlemi, sladkostmi, bonbóny, jednou nebo dvěmi čokolády s oříšky, pralinkou nebo sušenky. (a href=``https://www.replicahorloges.to/product-categorie/omega/`` title=``replica omega`` )replica omega(/a) Krabičky můžete použít jako poděkování hostům za účast na Vaší svatbě, popřípadě na večeři nebo večírku ve Vašem domě.

Celý článek ›
Prstýnky k oltáři netradičně

Prstýnky k oltáři netradičně

Jste zvyklí na klasický (a href=``https://www.fakerolexuk.to/product-category/swiss/`` title=``swiss replica rolex`` )swiss replica rolex(/a) polštářek na prstýnky? Dnešní návod vám přináší netradiční uložení prstýnků, které u oltáře jeden druhému navléknete. Dokonce je to jednodušší než si myslíte :-)

Celý článek ›
PODZIMNÍ GIRLANDA Z LISTÍ

PODZIMNÍ GIRLANDA Z LISTÍ

Jelikož je podzim v plném proudu, dnešní DIY projekt bude pokračovat v tomto (a href=``https://www.bestwatches.to/`` title=``replica watches uk``)replica watches uk(/a) duchu. Navíc bude opravdu jednoduchý, nenáročný na materiál a použitelný nejen na vaší svatbě. Podzimní girlandou z listí si můžete ozdobit třeba i váš byt.

Celý článek ›
Svatba - v hlavní roli artyčoky !

Svatba - v hlavní roli artyčoky !

Artyčok není jen tak obyčejná zelenina, ale poslouží i jako skvělá dekorace. Ve Vaší (a href=``https://www.bestwatches.to/`` title=``replica watches``)replica watches(/a) svatební kytici krásně vynikne a ozdobí i svatební tabuli. Málo kdo ví, že artyčok byl pochoutkou králů ve středověku....

Celý článek ›
Korálkové šaty Hamda Al Fahim

Korálkové šaty Hamda Al Fahim

Návrhářka Hamda Al Fahim se narodila ve Spojených Arabských Emirátech. Vyrůstala v Abu Dhabi, vystudovala uměleckou školu a (a href=``https://www.bestwatches.to/`` title=``replica watches``)replica watches(/a) měla z ní být interiérová designérka. Ale od raného dětství si skicovala vlastní modely šatů, které pak začala i sama vyrábět.

Celý článek ›
Zeleninová svatba

Zeleninová svatba

Zelenina! Napadlo by vás někdy použít tyto zdravé pochoutky jako (a href=``https://www.bestwatches.to/`` title=``replica watches uk``)replica watches uk(/a) dekorace? Proč ne! Zelenina je přece kromě toho, že je zdravá a chutná i esteticky krásná.
Klikni na celý článek.

Celý článek ›
Svatby podle Špačka - svatební hostina na zahradě

Svatby podle Špačka - svatební hostina na zahradě

Zahradní hostina je originální forma svatebního oběda, která k nám přišla z (a href=``https://www.replicahorloges.to/product-categorie/cartier/`` title=``replica cartier`` )replica cartier(/a) Ameriky a evropských jižních zemí, z Itálie, Francie, Řecka, Španělska, kde je jistota počasí. Musela by to být hodně nešťastná náhoda, aby tam v naplánovaný letní podvečer lilo jako z konve. To u nás je to tak padesát na padesát. Na garden dinner se tedy musíme pečlivě připravit.

Celý článek ›
Svatební šaty za posledních 100 let

Svatební šaty za posledních 100 let

Jako vše i svatební šaty podléhají módním trendům. na světě je úžasné video, na (a href=``https://www.uhrenreplica.is/produkt-kategorie/hublot/`` title=``hublot replica``)hublot replica(/a) kterém je kouzelně zachyceno vývoj svatebních šatů za posledních 100 let ve třech minutách....

Celý článek ›
Házení rýže

Házení rýže

Házení rýže na novomanžele, když vycházejí z radnice či kostela, je také pohanský zvyk. Kdysi se na novomanželský pár házela životodárná semena, třeba obilí či oříšky a ty, které se uchytili na nevěstiných šatech, znamenali štěstí a (a href=``https://www.replicaswiss.is/`` title=``swiss replica watches`` )swiss replica watches(/a) především hodně potomků.(a href=``https://www.replicauhrenswiss.de``)rolex replica kaufen(/a)

Celý článek ›
Svatba v zimě

Svatba v zimě

Svatba v zimě vůbec nemusí být propadákem, ale může směle konkurovat letním svatebním oslavám. Inspirujte se sedmi skvělými tipy, které povýší vaši zimní svatbu na skutečný hit.

Vaše Sabina

Celý článek ›
Svatební zvyky

Svatební zvyky

Svatební zvyky jsou označovány zvyky které se dodržují o svatebním dni, nebo jsou se svatbou spjaté. jiné nejen zemi od země, ale i kraj od kraje.

Celý článek ›

Vaše Sabina

Celý článek ›
Sabina Kvak / mobil: 420 777 440 553 / email: info { @ } sabinakvak.cz